logo
03/02
02/02
01/02
31/01
30/01
29/01
2 ...

Корупційні скандали і анонсовані «посадки»: Малюська нагадав про комфортні камери

24-01-2023 18:01430

Корупційні скандали і анонсовані «посадки»: Малюська нагадав про  комфортні камери
Фото: Фейсбук Дениса Малюськи

Керівник Міністерства юстиції Денис Малюська на фоні останніх корупційних скандалів у владі та анонсованих владою «посадок» нагадав, що у СІЗО можна сидіти у комфортній камері, хоч і за гроші.

Про це Малюська написав у Facebook, додавши фото з олнією з таких камер, де він побував із головою ВРУ Русланом Стефанчуком.

«Ми (законодавча і виконавча гілки влади) до цього готувались задовго до того, як це стало мейн стримом. Нагадаю, що сплатити за платну камеру у сізо можна на сайті онлайн будинку юстиції. Подарунковий сертифікат теж у продажу», – написав Малюська.

Нагадаємо, у своєму Telegram-каналі голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Давид Арахамія написав, що цієї весни, ймовірно, будуть «активні посадки» чиновників усіх рівнів.

Раніше журналісти оприлюднили дані про закупівлі продуктів для представників ЗСУ. Виявилося, що Міноборони купує продукти за цінами, вдвічі або тричі вищими, ніж у супермаркетах Києва. Наприклад, Міноборони закуповує яйця по 17 гривень за штуку, хоча роздрібна ціна в магазині Києва становить 7 гривень. Така сама історія з овочами, м'ясом та іншими продуктами.

Через скандал заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку.

24 січня Кабмін звільнив його і ухвалив ще низку кадрових рішень.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news