logo
02/06
01/06
31/05
2 ...

Кредобанк очолив рейтинг надійності банківських депозитів за версією агентства «Стандарт-Рейтинг»

28-03-2023 17:38248

Кредобанк очолив рейтинг надійності банківських депозитів за версією агентства «Стандарт-Рейтинг»
Фото: innpoland.pl

Кредобанк очолив підсумковий рейтинг надійності депозитів українських банків за 2022 рік, який проводить рейтингове агентство «Стандарт-рейтинг».

Про це повідомляють у пресслужбі банку.

При розрахунку рейтингу аналітики агентства взяли до уваги насамперед те, що за  2022 рік Кредобанк зберіг великий запас достатності капіталу і ліквідності. Зокрема, станом на 1 січня 2023 року банк сформував істотний запас за нормативом регулятивного капіталу (Н2): при нормативі не менше 10% банк підтримував значення нормативу на рівні 21,63%. Також було враховано прибуткову діяльність банку (прибуток за 2022 рік – 142,416 млн. грн) та його істотний комісійний (514,5 млн. грн.) та процентний (2,196 млрд. грн.) дохід. 

«Кредобанк працює на ринку України вже 33-й рік, стабільно виконує свої зобов’язання  та зберігає довіру клієнтів. Банк пропонує вигідні депозитні пропозиції для роздрібних клієнтів у гривні та іноземній валюті. Нещодавно банк впровадив депозит у польських злотих, який на сьогодні є єдиною пропозицією для цієї валюті в Україні та має найвищу відсоткову ставку серед вкладів в іноземній валюті»,— говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Тридцять дев’ятий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентства «Стандарт рейтинг» оцінювався за моделлю CAMEL. За підсумками 2022 року до переліку банків з найнадійнішими депозитами за версією агентства увійшло 12 банків України. Під час формування рейтингу аналітики агентства враховували капітал банків, якість їхнього кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.

Кредобанк у 2023 році залишається на провідних позиціях у рейтингах медійної та експертної спільнот України. На початку березня 2023 року Кредобанк увійшов до ТОП-5 рейтингу стійкості банків України за версією порталу «Мінфін», а в лютому цього року банк піднявся на дві позиції та увійшов до ТОП-10 в ренкінгу фінансової надійності банків України від YouControl за підсумками четвертого кварталу 2022 року. 

Leopolis.news