logo
22/07
21/07
20/07
19/07
2 ...

Зеленський накладе вето на законопроєкт про е-декларації – нардеп

09-09-2023 13:101444

Зеленський накладе вето на законопроєкт про е-декларації – нардеп
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський накладе вето на законопроєкт № 9534  щодо поновлення електронного декларування, в якому немає пункту про негайне відкриття реєстру декларацій. На документ чекає нове голосування в Раді.

Таку думку висловив перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк.

За його словами, вчора закон повністю підготували на підпис голові Верховної Ради. Після повернення з відрядження до Японії він завізує документ, і його відправлять в Офіс президента.

«За інформацією з багатьох джерел, президент швидко накладе вето. І запропонує свої правки, так щоб декларації були відкриті одразу. Потім парламент десь у 20-х числах вересня підтримає пропозиції до закону і виправить текст по деклараціях», — зазначив Железняк.

При цьому Железняк додав, що «за голоси взагалі немає сенсу турбуватися».

Нагадаємо, Верховна рада 5 вересня ухвалила в цілому законопроєкт №9534 про поновлення електронного декларування для посадовців. Проте ВР провалила поправку №371 про негайне відкриття декларацій чиновників – вона набрала лише 199 голосів.

Як писав Leopolis.news, петиція на сайті Президента України з вимогою накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій чиновників за рекордний час зібрала  понад 83 тисячі голосів.

 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news