logo
18/05
17/05
... 188
190 ...

Міст на вул. Городоцькій планують найближчим часом відкрити для проїзду

14-08-2019465

Міст на вул. Городоцькій планують найближчим часом відкрити для проїзду

Попри несприятливі погодні умови, підрядна організація зробить усе можливе, щоби протягом 16−17 серпня відкрити для проїзду міст на вул. Городоцькій, на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

«Ми планували відкрити міст на вул. Городоцькій для проїзду транспорту вже завтра зранку. Однак, у зв’язку з погодними умовами – сильні опади, починаючи з вчорашнього вечора, підрядник не мав змоги виконати в повному обсязі заплановані роботи на вчорашню ніч і сьогоднішній день. Тому, відкриття мосту для проїзду переноситься. Підрядна організація зробить усе можливе, щоб відкрити його 16-го, максимум 17 серпня. Знову ж таки, все залежатиме від погодних умов», – повідомив в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Нагадаємо, з 12 серпня розпочалися ремонтні роботи з нанесення третього шару асфальту на вул. Городоцька, 166 (Городоцький міст). Раніше повідомляли, що 15 серпня Городоцький міст відкриють для проїзду транспорту з обмеженням швидкості руху. Проте до 14 вересня там ще триватимуть додаткові роботи, з можливим ситуативним обмеженням проїзду.

Leopolis.news