logo
08/08
07/08
06/08
05/08
... 32
34 ...

Біля монастиря в Підкамені лунала духовна музика у виконанні «Віртуозів Львова» (ФОТО)

14-08-201916

Біля монастиря в Підкамені лунала духовна музика у виконанні «Віртуозів Львова» (ФОТО)

Сьогодні, 14 серпня, у смт Підкамінь Бродівського району на території монастиря походження дерева Хреста Господнього відбувся концерт духовної музики «Підкамінь» за участю камерного оркестру «Віртуози Львова».

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Захід відбувся в рамках проекту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні», який реалізують Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».

«Цим концертом духовної музики хочемо прикрасити відзначення свята Маковея, яке припадає саме на 14 серпня. А також нагадати мешканцям Бродівщини та усім гостям про цінність Підкамінського монастиря, привернути увагу до тутешніх пам’яток, а їх тут є чимало. Атмосферна локація заходу та магічна музика зачаровують і точно не залишать нікого байдужими», – зазначила виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»» Галина Литвин.

Фото: пресслужба Львівської облради

Leopolis.news