logo
13/11
12/11
09/11
08/11
07/11
06/11
05/11
04/11
2 ...

Масаж ломі-ломі як кращий варіант для вашої насолоди

07-11-2019

Масаж ломі-ломі як кращий варіант для вашої насолоди

З усіх видів масажів, відомих нам сьогодні, складно виділити якийсь один. Всі вони по-своєму унікальні і можуть задовольнити навіть найвибагливішого клієнта. Проте, сьогодні ми розповімо про одне з найбільш давню процедуру, а саме - масаж ломі-ломі.

Історія масажу

Назва терапії дослівно перекладається як «люблячі руки» і віддалено нагадує стародавній обряд. Під час сеансу масажист активно рухається навколо пацієнта і його руху нагадують священний танець Хулу. У хід йдуть рухи всіх частин тіла, і з боку це навіть може здатися дивним.

За старих часів, цілителі застосовували масаж ломі-ломі для обряду ініціації, щоб позбутися страху нових походів.

Особливості виконання

Для цієї процедури майстер використовує спеціально приготовлене ароматизоване масло. У перші кілька хвилин масажист проводить «знайомство» з тілом пацієнта. Його завдання - зрозуміти, якого ефекту той хоче досягти найбільше. Це може бути рішення проблеми або оздоровлення організму.

Далі йде основна фаза. У хід йдуть кисті та передпліччя, а рухи буквально створюють ефект хвиль на шкірі. Масажист не загострює увагу на одній ділянці тіла, а може вільно опрацьовувати різні його частини одночасно. Через такого дисбалансу пацієнтові ставати складно встежити за процесом, і він поступово засинає.

Всі рухи плавні, і націлені на акуратну, але в той же час глибоке опрацювання тіла. М'язи розтягуються, суглоби отримують легке навантаження, якої якраз досить для того, щоб оживити їх.

Ефект від масажу ломі-ломі

Процедура націлена на те, щоб в першу чергу заспокоїти ваші думки, направити їх в правильне русло. Далі до цього можна додати поліпшення кровообігу, припинення будь-яких больових відчуттів. М'язи розслаблені і готові до будь-яких навантажень. Загалом, один сеанс масажу ломі-ломі можна порівняти з уїкендом на березі океану.

Протипоказання

Не дивлячись на свою ефективність, цей масаж має ряд протипоказань, про які повинен знати кожен. це:

• Гострі інфекційні захворювання

•Онкологічні захворювання

• Застуда, висока температура

• Переломи, набряки, гематоми

• Виразки і гноїння шкіри

• Захворювання лімфатичної системи

Перед записом на сеанс обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і переконайтеся, що курс масажу піде вам тільки на користь. Ну а якщо ви вже переконалися в цьому, сміливо записуйтеся на сеанси ломи-ломи в спа-салон у Львові «Deluxe by Bezvuliak». Подаруйте собі райську насолоду!

Львів: 11° C
24.46
26.94