logo
07/07
06/07
05/07
04/07
03/07
2 ...

В Україні запрацював новий онлайн-сервіс для пошуку «доступних ліків»

18-11-2019139

В Україні запрацював новий онлайн-сервіс для пошуку «доступних ліків»
Фото: Ілюстративне

В Україні відсьогодні, 18 листопада, запрацював новий онлайн-сервіс на основі відкритих даних для пошуку аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки». 

 

Про це повідомляється на сторінці Міністерства цифровий трансформації України у Facebook.

«Відсьогодні запрацював новий онлайн-інструмент на основі відкритих даних, скільки аптек, що працюють за програмою «Доступні ліки», є в радіусі 7 кілометрів від кожного медичного закладу, де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти», – йдеться в повідомленні. 

Урядова програма «Доступні ліки» передбачає, що пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем, педіатром або терапевтом, може за його рецептом отримувати ліки, частково або повністю оплачені державою. 

«Станом на 1 листопада, за даними НСЗУ, вже понад 7700 аптек приєдналися до програми. Це – приблизно 30–35% від загальної кількості аптек в Україні», – додали в прес-службі.

Новий онлайн-інструмент буде корисний як пацієнтам, оскільки дозволяє знайти найближчу до лікарні аптеку і отримати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки», так і місцевій владі, а також бізнесу, адже на візуалізації чітко видно «білі плями» в аптечній інфраструктурі.

Leopolis.news