logo
22/06
18/06
17/06
16/06
15/06
2 ...

Мешканцю Стрийщини світить 2 роки за домашнє насильство щодо власної дружини

28-11-2019 19:28293

Мешканцю Стрийщини світить 2 роки за домашнє насильство щодо власної дружини

Упродовж року в Стрийський відділ поліції за допомогою неодноразово зверталася 33-річна мешканка одного з сіл району.

 

Жінка скаржилася на свого 41-річного чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння влаштовував конфлікти та погрожував їй фізичною розправою, інформує поліція Львівської області.

Під час розгляду кожної із заяв дільничний офіцер поліції вживав заходи, передбачені Законом України «Про протидію та запобігання домашньому насильству», щоб убезпечити жінку та її дітей, в присутності яких батько вчиняв протиправні дії.

«На кривдника винесено тимчасові заборонні приписи, складено протоколи за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та взято його на профілактичний облік. Суд вже тричі притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності, наклавши на нього штрафи. Однак, жінка звернулася до нас знову, слідчі розпочали кримінальне провадження», – розповів т.в.о. заступника начальника Стрийського відділу поліції майор поліції Андрій Федевич.

Досудове розслідування, відкрите за ст.126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, триває. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до двох років позбавлення волі.

Leopolis.news