logo
08/07
07/07
06/07
03/07
02/07
01/07
2 ...

Бородянський проігнорував результати конкурсу на керівника Держетнополітики

11-02-2020737

Бородянський проігнорував результати конкурсу на керівника Держетнополітики
Фото: СТБ

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський оголосив результати конкурсу на посаду Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті.

Про це він повідомив в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Я подав в Кабінет міністрів свої пропозиції. Я обрав Олену Богдан і рекомендував Кабінету міністрів її на цю посаду», — підтвердив чиновник.

Олена Богдан – соціологиня, доцентка кафедри соціології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», давно працює як дослідниця у сфері релігієзнавства зі значним міжнародним досвідом. Викладає в НаУКМА та Київському політехнічному інституті. Має досвід суспільствознавчих досліджень у вишах США, Канади, Великої Британії. Найбільше цікавиться питаннями суспільного розвитку, етики та релігійності, позитивного потенціалу особистості.

Зазначимо, що всього на посаду голови Служби претендували 24 особи. Після першого іспиту на знання законодавства кандидатів лишилось 17. Тест на абстрактне мислення «відсіяв» ще чотирьох. В результаті до фінального етапу дійшло 11 людей. Ще 5 осіб не з’явились на співбесіду і з 6, що залишилися, обрали 4 фіналістів.

Зазначимо, що за результатами більшості етапів конкурсу перемагав Андрій Юраш. У загальному заліку, після всіх іспитів, бали розподілялися так: Андрій Юраш – 9.57 Юрій Решетніков – 9.29 Олена Богдан – 8.01 Сергій Бортник – 7.72

 

 

 

Leopolis.news