logo
03/04
02/04
01/04
31/03
2 ...

На Львівщині правоохоронці здійснюють профілактику щодо понад 4 тисяч кривдників, які вчинили домашнє насильство

22-02-2020806

На Львівщині правоохоронці здійснюють профілактику щодо понад 4 тисяч кривдників, які вчинили домашнє насильство
Фото: ілюстративне

Працівники відділу дільничних офіцерів поліції та сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності провели п’ятиденний семінар-тренінг для дільничних офіцерів поліції, інспекторів ювенальної превенції та поліцейських груп реагування територіальних підрозділів поліції Львівщини щодо документування фактів та ефективної протидії домашньому насильству.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Семінар проходив з 17 по 21 лютого, до його проведення також були залучені інструктори Тренінгового центу поліції Львівщини, викладач Львівського СЦПП НПУ Оксана Санагурська, працівники патрульної поліції, центру безоплатної правової допомоги та представники громадської організації «Центр»Жіночі перспективи».

Поліцейські дізнались про досвід у боротьбі з домашнім насильством, правові підстави та алгоритм затримання правопорушників, а також удосконалювали свої навички надання домедичної допомоги.

Запобігання та протидія вчинення домашнього насильства - один із пріоритетних напрямів роботи дільничних офіцерів поліції. На сьогодні на Львівщині правоохоронці здійснюють профілактику щодо 4077 кривдників, які вчинили домашнє насильство.

За фактами вчинення домашнього насильства та за невиконання заходів, визначених терміновими заборонними приписами від початку року на Львівщині поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 973 кривдників за ст.173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства), відносно яких було винесено 330 термінових заборонних приписів. Відносно кривдників, які неодноразово вчиняли домашнє насильство було зареєстровано 22 кримінальних провадження за ст. 126-1 (систематичне вчинення домашнього насильства).

Leopolis.news