logo
03/04
02/04
01/04
31/03
30/03
29/03
2 ...

В ОПУ розповіли, чи запрошувала Росія Зеленського на парад

25-02-2020987

В ОПУ розповіли, чи запрошувала Росія Зеленського на парад
Фото: РБК-Україна

Російська Федерація не надсилала президенту України Володимиру Зеленському офіційне запрошення на святкування 75-річчя перемоги у Другій світовій війні 9 травня 2020 року.

Про це йдеться у відповіді Департаменту доступу до публічної інформації Офісу президента на запит «Української правди».

У запиті до Офісу президента цікавилися, чи отримав Володимир Зеленський запрошення на парад від російської сторони і якою була його відповідь, якщо так, та чи планує президент України відвідати Москву.

«За результатами аналізу реєстраційно-довідкової бази вхідної службової кореспонденції, здійсненого Департаментом документального забезпечення Офісу президента України, запитуваний документ (запрошення –  ред.) відсутній», – йдеться у відповіді на запит.

Прохання прокоментувати пропозицію депутата Верховної Ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабіновича направити парламентську делегацію до Москви для участі у параді 9 травня Офіс президента залишив без відповіді.

Нагадаємо, раніше голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович застерігав від участі в російському «побєдобєсії» 9 травня, мовляв парад на Красній площі Росія використає для досягнення своїх політичних цілей.

Leopolis.news