logo
12/07
10/07
09/07
08/07
07/07
06/07
2 ...

Степанов розповів, як в Україні запроваджуватимуть масове тестування на антитіла до COVID-19

18-05-2020208

Степанов розповів, як в Україні запроваджуватимуть масове тестування на антитіла до COVID-19
Фото: pravda.com.ua

Сьогодні, 18 травня підпишуть наказ про запровадження ІФА-тестування на виявлення коронавірусної хвороби та антитіл до неї.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Громадське.

«Завдяки ІФА-теста ми зможемо суттєво збільшити кількість осіб, яких ми будемо тестувати. Перш за все ми будемо тестувати людей, у яких є відповідні симптоми, клінічні прояви коронавірусної хвороби. Також всіх без винятку… контактних осіб… навіть якщо у них немає симптоматики. Також всі групи ризику, це й Національна поліція, Національна гвардія», — розповів Степанов.

Він уточнив, що таким чином МОЗ планує збільшити кількість людей, яких тестуватимуть на COVID-19.

«Те що стосується тестування тих осіб, які будуть визначені в алгоритмі, то вони будуть тестуватися безкоштовно коштом держави», — додав міністр.

Імунноферментний аналіз (ІФА) — це імунологічний метод для визначення наявності певних антигенів, шляхом реакції антиген-антитіло.

Нагадаємо, на початку травня у МОЗ заперечили інформацію про те, що ІФА-тести, тобто тестування на визначення антитіл до коронавірусу в організмі людини, розподілені по регіонах для проведення досліджень. 

Хоча 27 квітня головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявляв, що перші тестування на антитіла до коронавірусу запускають в Одеській і Сумській областях.

В Україні з початку епідемії підтвердили 18 616 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Загалом 5 276 пацієнтів уже одужали, а 535 — померли від ускладнень.

Leopolis.news