logo
24/09
23/09
22/09
21/09
19/09
18/09
2 ...

Військовий госпіталь у Львові отримав нового керівника

06-08-2020 14:16523

Військовий госпіталь у Львові отримав нового керівника
Фото: Командування Медичних сил Збройних Сил України

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону очолив «Заслужений лікар України» полковник медичної служби Юрій Подолян.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Вчора, 5 серпня, у Львові, командувач Медичних сил генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко, за участі начальника Львівського гарнізону генерал-лейтенанта Павла Ткачука, представив особовому складу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону нового керівника.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію захід відбувся із дотриманням карантинних норм та за обмеженою участю особового складу. Були присутні лише начальники структурних підрозділів центру та посадові особи, відповідальні за життєво важливі напрямки діяльності військового-лікувального закладу.

Раніше полковник медслужби Юрій Подолян чотири роки очолював Військово-медичний клінічний центр Північного регіону в Харкові.

«Тож, керувати багатопрофільним клінічним, лікувально-діагностичним та науковим центром, в якому лікуються не тільки військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, а й всі охочі, для нього не буде новою справою. Досвід у військового медика є чималий», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, до 2016-го Юрій Подолян очолював 59-й військовий мобільний госпіталь Центрального регіону, який дислокувався на Луганщині у місті Сватове. Цей шпиталь – один із перших медичних осередків, куди доставляють наших поранених та травмованих воїнів. Там вони отримують високопрофесійну медичну допомогу і лікування перед медичною евакуацією на наступний рівень.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов’язку у серпні 2014-го полковника медичної служби Юрія Подоляна нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. У грудні 2019 року відзначений званням «Заслужений лікар України».

Нагадаємо, що попередній очільник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда помер 18 червня 2020-го через ускладнення під час захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Leopolis.news