logo
29/10
28/10
26/10
24/10
22/10
20/10
19/10
2 ...

У Львівській філармонії презентували картини видатного художника Петра Сипняка

10-09-2020 17:31321

У Львівській філармонії презентували картини видатного художника Петра Сипняка

Осінній концертний сезон у Львівській національній філармонії розпочато, і доповнила його виставка картин народного художника України Петра Сипняка «Контрасти осені».

Як інформує прес-служба ОДА, на виставці в АртФіл , що знаходиться у вестибюлі представлено шістнадцять великих живописних полотен майстра під назвою «Контрасти осені». Любов до рідного краю, міста прочитуються у кожному творі чи то в карпатських пейзажах, серія яких експонується вперше, чи то у дощових вуличках старовинного міста Львова, чи улюбленому парку, чи у сільських краєвидах.

Живописна манера Петра Сипняка завжди впізнавана за особливістю фактури мазка, а також нанесені густої фарби, що створюють об’ємність зображення і особливий вібраційний ефект.

Виставку можна оглянути безкоштовно у вестибюлі Львівської національної філармонії.

Український живописець Петро Сипняк народився в с.Лани Ів.-Франківської обл. , член Спілки Художників України з 1989 р., член Клубу Українських Мистців (КУМ), закінчив Львівський Державний інститут декоративно- прикладного мистецтва (зараз Львівська Академія Мистецтв)1985 р., факультет — інтер’єр і обладнання, 2014 р. — Народний художник України, 2018 р. — Лауреат обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації за образотворче мистецтво ім. Івана Труша , увійшов до Національного рейтингу 2019 100 ЧОЛОВІКІВ УКРАЇНИ — Гордість Львівщини; Організатор та учасник багатьох благодійних аукціонів та проектів задля відновлення культурних пам’яток Львова та інших міст.

Роботи митця знаходяться у музеях Львова, Києва, Канева, Запоріжжя, Кам’янського (Дніпродзержинська) та у численних приватних колекціях в Україні і за кордоном.

Leopolis.news