logo
23/12
10/12
23/10
22/10
20/10
18/10
07/10
05/10
11/09
06/09
02/09
04/08
14/07
2 ...

Олег Синютка: На Львівщині головним викликом у боротьбі з коронавірусом є знищення спрута

07-10-2020 13:51802

Олег Синютка: На Львівщині головним викликом у боротьбі з коронавірусом є знищення спрута
Фото: espreso.tv

Кандидат на посаду голови Львівської ОТГ, нардеп від «ЄС» Олег Синютка у себе на Facebook поділився думками стосовно того, що є головним викликом у боротьбі з коронавірусом на Львівщині. Подаємо текст повністю.

«З наближенням 25 жовтня Андрій Садовий відчутно стає все більше нервовим. Вчора жертвою маніпуляцій його медіа стала лабораторія, де проводять ПЛР-тестування, яку відкрила лікарня швидкої медичної допомоги Львова на базі Держпродспоживслужби у Львівській області.

20 липня лабораторія запрацювала, а мерія офіційно заявила, що з міського бюджету виділено на обладнання «майже 1,9 млн грн» (джерело: https://city-adm.lviv.ua/.../280352-zapratsiuvala...).

І саме таку суму я озвучив під час прес-конференції, яку провів разом з членами команди «Європейської Солідарності». Я додав, що міській владі ще потрібно прозвітувати, на що потрачено 5 млн грн (із загальної суми 7 млн грн), які міська рада призначила на облаштування лабораторії в лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Медіа Садового про 1.9 млн гривень промовчали, натомість вони процитували рішення виконкому міської ради з травня (затвердженого ухвалою міської ради) про виділення 3 млн грн на ремонти приміщень у лікарні швидкої допомоги для облаштування лабораторії, 4 млн грн – на закупівлю обладнання.

Справою жонглювання цифрами міськими чиновниками ще мають зайнятися компетентні органи.

І на цьому можна було б поставити крапку, якби не спосіб діяльності, а краще сказати бездіяльності влади – «зеленої» і місцевої – у справі боротьби з пандемією коронавірусу.

Разом із членами нашої команди я попередив, що Львів і Львівщина не готові до нової хвилі захворювань, які стрімко наростають по всій країні. «Зелена» влада не використовує за призначенням коштів з фонду боротьби з коронавірусом (65 млрд грн), витративши їх на піар-акції Зеленського (12.5 млрд грн на “велике будівництво”). Львівщина також не отримала з фонду потрібних коштів.

У другій половині серпня в міській раді Львова стався спалах захворювань – захворіло понад 20 топ-чиновників. Діяти треба було негайно: робити тестування абсолютно всіх своїх працівників і запровадити у міськраді спеціальний режим.

Нічого з перелічених заходів не було зроблено.

Тому я звернувся з депутатським зверненням до МОЗ з проханням щодо того, як саме має діяти міська влада, коли виявила спалах коронавірусу у стінах Ратуші. Міністерство повідомило, що потребує… 30 днів для вивчення цього складного питання. І відповіді таки не надали по сьогоднішній день.

Звідси я зробив висновок: у Львові і на Львівщині головним викликом у боротьбі з коронавірусом є знищення спрута, який створила обласна і міська влада. Спрута відсутності коштів на медицину, оборудок на ремонті доріг та покривання злочинної бездіяльності міської влади в боротьбі з пандемією.

Висновок потрібно повторювати, бо від правильного діагнозу залежить здоров’я і життя мешканців нашого міста та області».

Leopolis.news