logo
02/02
23/12
10/12
23/10
22/10
20/10
18/10
07/10
05/10
11/09
06/09
02/09
04/08
2 ...

Львову як повітря потрібна своя лабораторія якості харчових продуктів – дитяча хірург Галина Курило

22-10-2020 15:441406

Львову як повітря потрібна своя лабораторія якості харчових продуктів – дитяча хірург Галина Курило

Львову як повітря потрібна своя лабораторія якості харчових продуктів. Створення такої лабораторії, – один із пунктів програми кандидатки у депутати до Львівської міської ради від партії «Слуга Народу» Галини Курило.

Про це вона повідомила в інтерв’ю Zaxid.net.

А саме, на запитання журналіста «Що саме ви хотіли б зробити, як депутат міської ради?» Галина Курило, серед іншого, розповіла про намір створити у Львові лабораторію якості харчових продуктів. 

«Це буде своєрідна стимуляція місцевих виробників випускати якісний продукт. Сьогодні і на базарах, і в супермаркетах можна купити продукти невідомо якої якості. Скажімо, воскові яблука, завезені з-за кордону, де, окрім воску, нічого цінного нема. 

А місцеві підприємці могли б пропонувати свій продукт, який пройшов контроль в лабораторії якості харчових продуктів і отримав там додаткову емблему, яка гарантує якість цього продукту. 

Такі лабораторії я бачила за кордоном. До місцевої жіночки-кондитера вишикувалася величезна черга за печивом, хоч поруч був супермаркет з великим вибором печива, бо у неї була емблема місцевої лабораторії, якій громада довіряє.

Для створення такої лабораторії потрібні кошти? Звісно. Але місто значно більше грошей згодом витрачає на лікування громадян, бо здоров’я людини залежить від того, що вона їсть, п’є, чим дихає», - зазначила кандидатка від партії «Слуга Народу».

Також в інтерв’ю Галина Курило розповіла про намір створити на базі Львівської міської дитячої лікарні дитячий центр трансплантології. Нині у лікарні на обліку вже є понад 50 дітей вагою до 10 кг, яким за сприянням львівських медиків була трансплантована печінка за кордоном.

Нагадаємо, завідувачка другого хірургічного відділення Львівської міської дитячої лікарні Галина Курило, за плечима якої 25 років медичного стажу, балотується до Львівської міської ради від партії «Слуга Народу» – 5-й номер у списку партії Шевченківського району. Номер партії у бюлетені – 16.

Leopolis.news