logo
15/01
14/01
11/01
05/01
31/12
29/12
25/12
24/12
23/12
22/12
2 ...

«SuperШкола» - мюзикл створений у Львові для сімейного перегляду

29-12-2020 15:45379

«SuperШкола» - мюзикл створений у Львові для сімейного перегляду

5 січня в Планеті Кіно IMAX у Львові відбудеться закритий благочинний показ мюзиклу «SuperШкола», який створила телерадіокомпанія «Кадрики». Прем’єра у Києві відбудеться 25 січня у кінотеатрі «Оскар», який знаходиться в торгово-розважальному центрі «Гулівер».

Зібрані кошти із запрошень на перегляд фільму будуть переданні на благодійність, а саме на лікування Софії Бедлінській . Дівчинка має рідкісну генетичну хворобу, яка зруйнувала її мозок, зараз стан дівчинки стабільний і потребує максимальної реабілітації.

Софійці необхідне довготривале лікування, котре вона вже розпочала у Бельгійській клініці. Продюсерський центр «Кадрики» не перший рік опікується та надає допомогу у фінансуванні лікування дівчинки.

 У фільмі знялися відомі провідні актори та діти, котрі навчаються у телевізійному продюсерському центрі «Кадрики». Серед дорослих акторів  Ірина Климович – засновниця, директор та продюсер телевізійного продюсерського центру «Кадрики», яка у фільмі зіграла роль директора школи. Тарас Стадницький, відомий як Володька із серіалу «Танька та Володька», а також за участю в гумористичному фестивалі «Ліга сміху» в якому брав участь в команді «V.I.P Тернопіль». В мюзиклі актор зіграв роль вчителя інформатики.

Олег Турко -  фронтмен гурту «ЛесикСам», відомий під псевдонімом «Лесик». У фільмі отримав роль вчителя музики, який закоханий у директора школи. Леся Голяк - директор філії телевізійного продюсерського центру «Кадрики» у Львові, зіграла роль завуча школи.

Юлія Кузьмяк - акторка  Першого театру та викладач акторської майстерності у телевізійному центрі «Кадрики». Юлія є сценаристом мюзиклу «SuperШкола», а у фільмі зіграла роль медсестри. Юрій Курило, який також є актором Першого театру, у фільмі отримав роль веселого охоронця школи. Марта Рак -  співачка, учасниця 8 сезону  «Голос країни» та вихованиця телевізійного центру «Кадрики», зіграла роль вчительки англійської мови. Андрій Розчіс - резидент Першого театру, у фільмі отримав роль вчителя фізкультури. Головну роль в мюзиклі виконали Дамір та Ніколь Гордієнки, які зіграли реальні ролі брата та сестри.

 «SuperШкола» - це не просто фільм, а комедійний дитячий мюзикл в якому представленні короткі відео кліпи з тематичними піснями . У цій кінострічці глядачам відкривається таємний план головного героя та його друзів, метою якого - зірвати уроки. Дамір та Ніколь - брат і сестра, котрі навчаються  в одному класі. Ніколь старанно вчиться та виконує усі завдання, Дамір же повна протилежність своїй сестрі, найбільшим його інтересом є комп’ютерні відео ігри за якими він проводить весь вільний від школи час.

Одного дня під час чергової відео гри Дамір вирішує з другом зірвати уроки, щоб відмінити заплановані контрольні, Ніколь починає підозрювати, що брат щось задумав та не може розгадати що. Наступний день в школі насичений динамічними подіями, які є результатом плану хлопців та ніхто навіть про це не здогадується. Для того аби здійснити свій план, хлопці підсипають снодійне охоронцю, та не очікувано для них засіб спрацьовує не тільки на нього.

Їм вдається зламати систему охорони школи та перетворити весь шкільний процес в суцільний хаос. В якому глядачі будуть спостерігати не тільки план зриву занять, а й буденні шкільні моменти, напруження стосунків між підлітками, романтичні стосунки між вчителями та перше кохання учнів. Під час перегляду цього мюзиклу кожен знайде персонажа, котрий схожий до нього за характером чи манерою поведінки. Чи вдасться хлопцям довести план до кінця та з якими труднощами вони зустрінуться на шляху втілення своєї мети,  дивіться у фільмі  «SuperШкола».

Leopolis.news