logo
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

На Львівщині суд закрив справу щодо побиття шестикласника вчителькою

13-01-2021 14:24356

На Львівщині суд закрив справу щодо  побиття шестикласника вчителькою

Жовківський районний суд Львівської області закрив справу щодо вчительки Потелицької загальноосвітньої школи Надії Патлики, яка побила шестикласника.

 

 

 

Зокрема, суддя Роман Ясиновський обмежився усним зауваженням, натомість зазначив, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він погано висловлювався до вчительки, інформує видання «Говорить Дрогобиччина».

Як відомо, інцидент у Потелицькій школі стався ще на початку грудня 2020 року. Тоді під час перерви 41-річна вчителька української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи Надія Патлика побачила бійку кількох школярів і, як вона сама пояснила в суді, спробувала їх розборонити.

Один із учнів забіг до класу і, побачивши, що вчителька зайшла за ним услід, почав грубіянити: «Чого ти сюди прийшла? Вийди звідси». Тоді жінка підійшла до шестикласника, почала шарпати за одяг і кілька разів вдарила долонею по потилиці. Однокласники хлопця зняли усе це на відео і поширили у соцмережах. Про цей інцидент написали ЗМІ, вчительку, яка займала в школі ще й посаду заступниці директора з виховної роботи, спершу відсторонили, а згодом зовсім звільнили. Правоохоронці склали на неї протокол за дрібне хуліганство, що, як мінімум, загрожувало невеликим штрафом (від 21 до 119 гривень).

Під час судового засідання Надія Патлика визнала свою провину і пояснила, що не стрималася: «Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем до неї як учителя, не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість, через що дійсно кричала на учня, шарпала за одяг та нанесла йому стусани в область потилиці. Не бажала таких наслідків, хотіла лише розборонити та владнати конфлікт між дітьми. Впродовж двадцяти років педагогічного стажу у школі така ситуація трапилася вперше». 

Leopolis.news