logo
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
2 ...

Нова операційна й рентген-кабінет: у Самбірській ЦРЛ відремонтували відділення екстреної медичної допомоги

23-02-2021 14:57417

Нова операційна й рентген-кабінет: у Самбірській ЦРЛ відремонтували відділення екстреної медичної допомоги
Фото: ЛОДА

Пацієнтів приймають в оновленому після реконструкції  відділенні екстреної медичної допомоги Самбірської центральної лікарні.

Роботи тут тривали близько пів року, відтак підрядник збільшив площу приміщення до 750 м². Тут облаштували новий операційний блок, рентген-кабінет, кімнату санітарної обробки хворих,  оглядові палати, кабінети УЗД та ендоскопії, інфекційний бокс, лабораторію, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Вартість робіт – майже 7, 5 млн гривень, під час тендерних процедур підрядник знизив суму до 5, 9 млн грн, решта кошти повернули у держбюджет. За додаткові кошти держбюджету приймальне відділення оснастили сучасним медичним обладнанням -  цифровим рентген апаратом, УЗД,  меблями,  апаратурою для гастроскопії,  у перспективі планують придбати комп'ютерний томограф та облаштувати для нього приміщення.Медзаклад є опорним і в часи пандемії відіграє важливу роль для району. Дякую медикам за щоденну важку працю! Працюємо спільно, щоб мешканці Львівщини обслуговувались у комфортних та сучасних приміщеннях», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. 

Зазначимо, лікарня багатопрофільна, обслуговує  територію з населенням близько 200 тисяч мешканців, колишніх п’яти районів – Самбірського, Старосамбірського, Турківського, частину Городоцького та Мостиського.  У закладі працюють 800 осіб медперсоналу.

Leopolis.news