logo
02/12
01/12
30/11
29/11
2 ...

40-річний львів’янин облаштував у своїй квартирі на Сихові нарколабораторію

19-10-2021 12:061383

40-річний львів’янин облаштував у своїй квартирі на Сихові нарколабораторію
Фото: ілюстративне

До суду скеровано обвинувальний акт щодо львів’янина, який у своїй квартирі на Сихові облаштував нарколабораторію.

Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

«Франківською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо стосовно 40-річного львів’янина за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів,  організації та утримання місця для незаконного виготовлення психотропних речовин, а також незаконного придбання та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин та незаконному виготовленні та зберіганні психотропних речовин без мети збуту (ч.1 ст.313, ч.1 ст.317, ч.3 ст. 311, ч.1 ст.309 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що у своїй квартиру у Сихівському районі міста Львова обвинувачений облаштував власну нарколабораторію. Для цього він придбав усі необхідні пристрої, прилади та хімічний посуд, з яких виготовляв обладнання, призначене для виготовлення психотропних речовин.

Також фігурант обладнав своє помешкання спеціальними предметами та речовинами, які можуть використовуватись під час виготовлення психотропів.

Під час обшуку у приміщенні також виявили та вилучили в особливо великому розмірі прекурсор, який використовують для виготовлення амфетаміну.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Leopolis.news