logo
29/11
26/11
25/11
24/11
2 ...

Тестування і цікаві сервіси: для вивчення української мови діє національний онлайн-проєкт

22-10-2021 14:001026

Тестування і цікаві сервіси: для вивчення української мови діє національний онлайн-проєкт
Фото: UkrMedia

В серпні 2021 року Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови.

На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також понад 30 онлайн-ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», розміщений на платформі Освітнього Хабу міста Києва, який в доступній формі пояснює норми нового правопису. 

  Посилання на онлайн-курс https://eduhub.in.ua/courses/suchasna-ukrajinska-mova.

З метою популяризації проєкту серед українців організатори вивчають громадську думку, тому просимо всіх охочих пройти коротке онлайн-опитування (всього 12 питань) за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Mo89JnIDPGTChcg29RaON7QjaX3d2PumaI-uVtdC3mY/viewform?edit_requested=true 

Всім, хто заповнив опитувальник до 1 листопада, організатори надішлють посилання на ексклюзивний вебінар щодо нових правил українського правопису, що вступив нещодавно в дію. 

Також  на сайті Освітнього хабу розміщено близько 100 інших корисних онлайн курсів різної тематики. Всі онлайн-курси безкоштовні з можливістю отримання онлайн-сертифікатів!

Leopolis.news