logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

На Львівщині учнів 5-11 класів переводять на «дистанційку»

20-01-2022 15:55930

На Львівщині учнів 5-11 класів переводять на «дистанційку»
Фото: ілюстративне

У Львівській області вирішили перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання.

 

 

Таке рішення ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні 19 січня, інформує видання Tvoemisto.tv із посиланням на заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

Зокрема, розпочати онлайн-навчання школи області мають з понеділка, 24 січня. Це стосується і навчання у вищих навчальних закладах.

«Спостерігається збільшення частки дитячого контингенту, які піддаються захворюванню більше, аніж це було раніше. Тому ми запропонували зараз утриматися від офлайн-навчання і поки проводити навчання у режимі онлайн. Так само ми звертаємося і до вищих навчальних закладів, хоча там наразі переважно канікулярний період, і закликаємо розпочати навчальний період з онлайн-навчання», – розповів Віталій Загайний.

Нагадаємо, за добу, 19 січня, на Львівщині виявили 1 440 нових випадків коронавірусу.

Як повідомляли, міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко заявив, що в Україні розпочався черговий спалах коронавірусу з епіцентром в західному регіоні. 

Наразі у «помаранчевій» зоні перебувають 7 областей України: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська та Чернівецька області. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news