logo
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
25/06
2 ...

«Слобожанський спас»: митці Львівщини презентували свою творчість на Сході (ФОТО)

20-08-2019119

«Слобожанський спас»: митці Львівщини презентували свою творчість на Сході (ФОТО)
Фото: Львівська облдержадміністрація

17 серпня у м. Сватове відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас - 2019».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Участь у заході разом з митцями Луганщини, взяли участь близько 700 представників творчих колективів та солістів з Львівської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей.

Львівщину цього року представляли  митці  Городоцького та Старосамбірського районів, які стали переможцями Конкурсу культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій.

У межах фестивалю презентували виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та живопису. В програмі фестивалю також було свято української страви та української пісні, а закінчився захід нагородженням переможців та гала- концертом. 

Окрім того, усі охочі  змогли ознайомитися з виставкою сучасного декору UKRAINIAN Launge ZONE та виставкою майстрів народного мистецтва «Слобожанський вернісаж» в міському парку відпочинку.

 Leopolis.news