logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
2 ...

У Львові запрацювала виставка на підтримку жителів тимчасово окупованих територій

10-06-2022 15:55510

У Львові запрацювала виставка на підтримку жителів тимчасово окупованих територій
Фото: ЛМР

У публічному просторі Львова – сквері на перетині вулиць Тарнавського – Зелена – Водогінна – розмістили змінну експозицію з 12 постерів на підтримку мешканців окупованих територій України. Тематичні плакати розташовані на бетонній конструкції, яка залишилася у сквері ще з радянських часів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Виставку створили студенти кафедри графічного дизайну Академії мистецтв спільно з Муніципальним мистецьким центром та у співпраці з Катериною Кіт-Садовою.

«Сьогодні ми пропонуємо актуалізувати простір, використавши бетонні рудименти скверу як місце для плакатів, які створили студенти та випускники Академії під впливом переживань війни з росією. Загалом, сквер може стати своєрідним місцем для публічних «переглядів», адже тут пролягає дорога від студентських гуртожитків до Академії. І цей простір є зручним для таких експозицій», - ділиться задумом директорка Муніципального мистецького центру Ляна Мицько. 

Авторами графічних робіт є студенти кафедри графічного дизайну (викладачка Катерина Дідик), у тому числі і зі Сходу України, та резиденти Центру: Богдана Давидюк, Михайло Скоп, Віталій Руппельт.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news