logo
18/08
17/08
16/08
2 ...

Власником групи компаній, які умисно зривали поставки медобладнання до військових госпіталів, виявився росіянин

06-07-2022 17:21326

Власником групи компаній, які умисно зривали поставки медобладнання до військових госпіталів, виявився росіянин

Служба безпеки України виявила факти свідомого зриву поставок медичного обладнання до військових госпіталів і закладів охорони здоров’я з боку підприємств, кінцевим бенефеціаром яких є громадянин рф.

Як інформує пресцентр СБУ, у ході слідчих дій виявлено, що більше 10 пов’язаних між собою вітчизняних компаній, які спеціалізуються на постачанні дорогого медобладнання, впродовж останнього року системно не виконували свої договірні зобов’язання. 

Йдеться як про постачання устаткування, так і про його сервісне обслуговування.

Задокументована сума збитків від такої протиправної діяльності становить майже 13 млн грн.

Встановлено, що росіянин – фактичний власник компаній – та їх менеджмент з числа громадян України причетні до умисного невиконання договорів.

Під час обшуків виявлено та вилучено: печатки підприємств, а також носії інформації та документи з доказами протиправної діяльності.

Наразі громадянину рф (заочно) та керівнику однієї з компаній-постачальників повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх причетних до протиправної діяльності осіб.

Виявлення та документування злочину здійснювали співробітники ДЗНД СБУ спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури м. Києва.

Leopolis.news