logo
03/02
02/02
2 ...

Львів’янку судитимуть за перевезення психотропів

30-11-2022 17:491242

Львів’янку судитимуть за перевезення психотропів

До суду скеровано обвинувальний акт щодо 36-річної львів’янки за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення психотропних речовин (ч.1 ст. 309 КК України).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачена придбала два зіп-пакети з кристалічною речовиною білого кольору, пристрій для куріння та фрагменти фольги із нашаруванням світло-коричнево речовини.

Після цього жінка сіла у своє авто «БМВ» та заховала заборонені речовини у підлокітник.  У центрі Львова  за порушення правил дорожнього руху її зупинив поліцейський патруль.

Перед тим, як вийти з авто, вона метушливо нишпорити у підлокітнику, та коли вийшла з автомобіля, патрульні звернули увагу на підозрілу поведінку жінки. Правоохоронці попросили її показати руки, після чого водійка повідомила, що при собі має заборонені в обігу речовини та виклала їх на кришку капоту свого авто – два пакети з психотропною речовиною PVP, пристрій для куріння та фрагменти фольги.

Після прибуття слідчо-оперативної групи психотропні речовини було вилучено.

Досудове розслідування кримінального правопорушення здійснювали підрозділи дізнання Львівського РУП ГУ НП у Львівській області.

Leopolis.news