logo
29/05
28/05
27/05
26/05
2 ...

У Міносвіти започаткували флешмоб #ДякуюВчителю

04-10-2019268

У Міносвіти започаткували флешмоб #ДякуюВчителю
Фото: life.pravda.com.ua

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад привітала з Днем освітян і закликала  подякувати своїм вихователям, вчителям, майстрам, викладачам, а також  розповісти про це в соцмережах у межах флешмобу #ДякуюВчителю.

Про це йдеться у відео, оприлюдненому на сайті МОН.

«Просте, щире і справжнє дякую.  Це перше, що спадає мені на думку, коли я згадую своїх вчителів та викладачів.  Коли я, наприклад, згадую свою вчительку української мови та літератури Людмилу Войтюк з Ладижинської загальноосвітньої школи чи свого крутого вчителя історії Якова Гольденберга, який навчав мене в Українському гуманітарному ліцеї в Києві, чи викладача порівняльного конституційного права, а тепер президента Києво-Могилянської академії Андрія Мелешевича», — розповідає Ганна Новосад.

Далі вона зазначає, що «зараз ми надзвичайно мало знаходимо можливостей і часу подякувати тим, хто зробив великий внесок у наше життя, в розвиток наших особистостей і продовжує це робити для наших діте».

У зв’язку із цим Міністр і закликає приєднатись до флешмобу #ДякуюВчителю.

Алгоритм простий:

напишіть смс, рукописного листа, е-мейл чи зробіть телефонний дзвінок зі щирою подякою вихователю, вчителю, майстру, викладачу — освітянину, що вплинув на вас чи становлення ваших дітей;

зафіксуйте на фото чи відео, як дякуєте своєму вчителю, та напишіть допис чи зробіть сторіз про цих педагогів із хештегом #ДякуюВчителю та закликом для більшої кількості людей приєднатися до акції.

«Давайте разом подякуємо нашим освітянам за той внесок, який вони роблять у наше життя. Зі святом!» — завершує відео Ганна Новосад.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=2swcAMewF1k

Leopolis.news