logo
10/07
08/07
07/07
06/07
03/07
02/07
2 ...

На Сихові запрацювала медіатека Wiki (ФОТО)

14-06-2019911

На Сихові запрацювала медіатека Wiki (ФОТО)

На базі оновленої бібліотеки-філії № 25, що на проспекті Червоної Калини, 58 у Львові, запрацювала медіатека Wiki, яка поєднує простір для читання, обговорень, лекцій і зустрічей.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, медіатека Wiki – це перша частина великого проекту Lviv Open Lab, який охопить також лекторій, фізико-хімічну, біотехнологічну та ІоТ (робототехніка, 3D-друк тощо) лабораторії, медіастудію і майстерню для роботи з деревом. Загалом проектом передбачено 1000 м² сучасного простору.

Нині в інших приміщеннях тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити восени. На будівництво та облаштування всього Lviv Open Lab місто вже використало 2,1 млн грн.

Також 14 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між директоркою Централізованої бібліотечної системи міста для дорослих міста Львова та представником ГО «Вікімедіа Україна».

«Усіма питаннями української Вікіпедії займається ГО «Вікімедіа Україна». Аби підтвердити взаємне партнерство в рамках програмної діяльності Wiki бібліотеки, підписано Меморандум про співпрацю. Тобто у Wiki бібліотеці відвідувачі завжди можуть отримати консультації, відвідати тренінги щодо написання статей та загальної політики Вікіпедії», – зазначила координаторка міських бібліотек відділу менеджменту закладів культури Анастасія Нечипоренко.

Мешканців Сихова запрошують у понеділок, 17 червня, о 16.00 на святкові заходи з нагоди старту роботи Wiki бібліотеки – філії № 25 Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Львова, що розташована за адресою: просп. Червоної Калини, 58.

Фото: ЛМР

Leopolis.news