logo
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
09/04
2 ...

Польські перевізники погрожують поновити протести на кордоні з Україною

26-02-2024 12:53386

Польські перевізники погрожують поновити протести на кордоні з Україною
Фото: Укрінформ

Польські перевізники планують 1 березня відновити протести на кордоні з Україною, приєднавшись до фермерів.

Зокрема, перевізники з Люблінщини та Підкарпаття знову хочуть заблокувати переходи в Гребенному, Дорогуську та Корчовій. Можливо, протест торкнеться і під’їзду до переходу в Медиці, передає RMF FM.

Перевізники продовжують скаржитись, що українці витісняють їх з ринку. З листопада 2023 року вимагають відновити для перевізників з України обов’язок мати дозвільні документи. 

Як зазначається, минулого тижня міністр інфраструктури Даріуш Клімчак запевняв, що пам’ятає про вимоги перевізників.  

Всі вони реалізуються, проблема аграріїв і перевізників надзвичайно схожа, – підкреслив він. Тим часом транспортна галузь чекає на конкретні законодавчі акти. 

Сигнали фермерів і перевізників свідчать про те, що якщо до четверга в цьому питанні нічого не відбудеться, то масштаб і кількість протестів на кордоні з Україною може тільки зрости.

«Я не вірю, що вони поляки»: генконсулка Польщі у Львові різко засудила протести на кордоні

Як повідомляли, 20 лютого польські фермери оголосили загальний страйк, заблокувавши майже у 200 місцях по всій країні дороги, ключові вузли комунікацій і пункти пропуску на кордоні з Україною. Поляки погрожують блокувати кордон з Україною до квітня та не пропускати автобуси.

Речник МЗС України Олег Ніколенко виступив із заявою, у якій засудив блокування польсько-українського кордону та антиукраїнські гасла з боку протестувальників.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news