logo
27/09
26/09
2 ...

Євросоюз передав поліцейським Львівщини засоби індивідуального захисту (ФОТО)

04-08-2020 14:49219

Євросоюз передав поліцейським Львівщини засоби індивідуального захисту (ФОТО)
Фото: ВК поліції Львівської області

Сьогодні, 4 серпня, радник представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Стіг Хайдеманн вручив співробітникам Головного управління Національної поліції у Львівській області засоби індивідуального захисту, які допоможуть знизити ризики захворювання під час виконання службових обов'язків в умовах пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зокрема,  правоохоронці отримали  захисні рукавички, респіратори FFP3/FFP2, термометри та дезінфікуючі засоби. «Це лише невеликий знак вдячності за вашу роботу та співпрацю з вами, яким ми можемо долучитися до безпеки роботи поліцейських Львівщини у цій ситуації», - зазначив Стіг Хайдеманн.

За словами голови Консультативної Місії Антті Хартікайнена,  ситуацію, що виникла через COVID-19, неможливо подолати самостійно. «Лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо перемогти вірус та зменшити його  наслідки, – підкреслив він. - Поліцейські   ризикують своїм життям заради безпеки громадян. Ця допомога – невеличкий акт солідарності з нашими українськими партнерами. Важливо захищати один одного, якщо ми хочемо захистити себе».

Заступник начальника Головного управління поліції у Львівській області, полковник поліції Володимир Ільчишин подякував Консультативній місії Європейського Союзу за надану допомогу. «Від імені керівництва та усіх співробітників поліції Львівщини висловлюю подяку за передані КМЄС засоби індивідуального захисту – вони є необхідними для ефективного виконання правоохоронцями службових обов’язків в умовах пандемії COVID-19», - підкреслив він.

Свою чергою, Стіг Хайдеманн запевнив, що  Місія продовжуватиме допомагати поліцейським Львівщини і надалі.

Передані засоби індивідуального захисту – лише частина пакету допомоги від КМЄС на підтримку України у відповідь на спалах COVID-19.

Leopolis.news