logo
25/10
2 ...

Об’єднання ресурсу ІТ-інноваторів, бізнесу та держави сприятиме українському економічному прориву — Денис Шмигаль

25-09-2020 17:09191

 Об’єднання ресурсу ІТ-інноваторів, бізнесу та держави сприятиме українському економічному прориву — Денис Шмигаль
Фото: ЛОДА

Під час робочої поїздки на Львівщину 25 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь у відкритті стартап-конкурсу «StartUp Прорив 2020», де представлені сучасні технологічні розробки українських підприємців.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«StartUP Прорив» — це не лише конкурс технологічних проєктів, а й екосистема, яка об’єднує інноваторів, підприємців, інвесторів, представників влади для спільного запуску та успішного просування інноваційних рішень в різних галузях економіки.

«Підтримка інновацій — це окремий блок у програмі діяльності нашого Уряду. Стратегія діджиталізації країни має сприяти тому, що в Україні будуть з’являтися нові технологічні рішення, які допоможуть і розвитку держави, і розвитку інноваційних підприємств», - наголосив Денис Шмигаль.

Під час свого виступу Прем’єр-міністр також відзначив, що Україна має потенціал для лідерства в експорті IT-послуг не тільки в Європі, а й у світі. До 2025 року оборот усієї експортної IT-індустрії може досягти $8,4 млрд. При цьому Прем’єр-міністр відзначив, що від аутсорсингу українські розробники поступово переходять до створення власних високомаржинальних продуктів: від «експорту мізків» до експорту готових високоякісних продуктів з брендом «Made in Ukraine».

«ІТ-галузь — рушійна сила, яка допомагає змінити принципи розвитку національної економіки: від сировинної до інноваційної. Наша мета, щоб в Україні приблизно 70 % приросту ВВП визначалося інноваційними досягненнями, використанням патентів та «ноу-хау» в найсучасніших технологіях. Об’єднання ресурсу та потенціалу наших ІТ-інноваторів, держави та бізнесу може дати той ефект, який сприятиме українському економічному прориву в наступному десятиріччі», - підкреслив очільник Уряду.

Також, Денис Шмигаль подякував організаторам івенту за їхні лідерство та сміливі ідеї, а також побажав успіху всім учасникам та підприємцям, які будуть презентувати свої стартапи.

«Мені надзвичайно приємно, що цього року Львівська облдержадміністрація налагодила тісну співпрацю зі стартап школою, та й загалом із Львівською політехнікою. Для нас це не лише можливість долучитися до гарних ініціатив, а й самим іти в ногу з часом, впроваджувати інновації в державне управління. Зараз разом працюємо над створенням Медичного Кластеру. Тут проводитимуть дослідження у сфері епідеміології, вірусології, біотехнологій, цифрової медицини. Плануємо налагодити виробництво медичних засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання. Львівська ОДА спільно з Tech StartUp School подала на конкурс ДФРР 2021 року два проекти з розвитку інфраструктури наукового парку при Львівській політехніці. Вони передбачають капремонт корпусу на вул. Князя Романа на суму 40,2 млн грн. А також ремонт фасаду будівлі на вул. Колесси, 2 за 7,2 млн», - розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

 Leopolis.news