logo
08/05
07/05
2 ...

У Львові погодили відновлення пасажу «Міколяша»

16-04-2021 18:51266

У Львові погодили відновлення пасажу «Міколяша»

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування відновлення пасажу на вул. М. Коперника, 1.

Йдеться про нежитлові приміщення на вулиці Коперника,1, вони є пам’яткою архітектури, пише «Твоє місто».

Інвестор планує відтворити фрагмент втраченої будівлі пасажу «Міколяша» і пристосувати їх під магазини та офісні приміщення. Будівля матиме 3 поверхи з мансардою площею понад 820 м кв. 

Як зазначила під час засідання керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради Наталія Алєксєєва, мешканцям роз’яснили, де і як відбуватиметься будівництво, бо вони хвилювались, що під час реконструкції постраждають прилеглі будівлі і дворик між будинками.

Відновити частину критого проходу між вулицями Коперника та Вороного – Пасаж Міколяша – планують уже понад 10 років. Історично в цій будівлі розташовувались ресторани, магазини та аптека відомого чеського підприємця Петра Міколяша.

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реставрацію отримало дочірнє підприємство «Албіс Компані» товариства з обмеженою відповідальністю «Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед» (Республіка Кіпр). У компанії зазначають, що проєкт розробили на основі архівних матеріалів.

Стан будівлі зараз:

Ось що планується:

За даними системи УouСontrol кінцевими бенефіціарними власниками компанії є львів’яни Іонові Леся та Андрій. Основна діяльність підприємства «Албіс Компані» товариства з обмеженою відповідальністю «Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед» – це діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування.

Leopolis.news