logo
23/01
22/01
21/01
20/01
19/01
18/01
17/01
16/01
2 ...

Офіцери Академії сухопутних військ вивчали досвід підготовки інженерів у навчальних підрозділах ЗС Канади (ФОТО)

27-11-2021 17:151077

Офіцери Академії сухопутних військ вивчали досвід підготовки інженерів у навчальних підрозділах ЗС Канади (ФОТО)
Фото: Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного

Делегація Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запозичувала педагогічний досвід у своїх колег в Канаді. До її складу увійшли начальник кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення полковник Дмитро Окіпняк та старші викладачі цієї ж кафедри підполковник Валерій Малюк і майор Володимир Кирильчук.

Про це повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як розповів полковник Дмитро Окіпняк, на запрошення керівництва тренувальної місії ЗС Канади в Україні ЮНІФАЄР вони відвідали Центр бойової підготовки на військовій базі Гейджтаун в однойменному населеному пункті, що в провінції Нью-Брансвік.

«Метою візиту було ознайомлення з організацією підготовки офіцерів інженерних військ Збройних сил Канади, зокрема з перебігом  атестації, яку проходять майбутні канадські офіцери після завершення навчання на базовому інженерному офіцерському курсі», — зазначив офіцер.

Під час візиту представники кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення провели зустрічі з командирами  Центру бойової підготовки, Канадської школи військових інженерів  та Канадського тренувального центру, що в місті Вейнврайт, ознайомилися з організацією системи військової освіти в Центрі бойової підготовки та Канадській школі військових інженерів, а також із порядком проведення завершальної атестації офіцерів-випускників Канадської школи військових інженерів та діяльністю 1-го Королівського бойового інженерного полку та Канадського маневреного тренувального центру, що дислокуються у Вейнврайті.

«Ця робоча зустріч відкриває для нас можливість на власні очі побачити, як організовано освітній процес у військових навчальних закладах країн-членів НАТО. Ми побачили цікаві й ефективні  підходи, які в подальшому плануємо впровадити у процес підготовки курсантів Національної академії сухопутних військ. Це дасть змогу якісно та швидко досягти стандартів НАТО та підвищити рівень компетентності випускників», — підкреслив полковник Дмитро Окіпняк.

Leopolis.news