logo
05/07
04/07
03/07
2 ...

Суд відпустив Порошенка під особисте зобов’язання

19-01-2022 14:21990

Суд відпустив Порошенка під особисте зобов’язання
Фото: Українська правда

Печерський районний суд Києва оголосив запобіжний захід п’ятому президенту України, народному депутату Петру Порошенку у вигляді особистого зобов’язання.

Про це оголосив суддя Печерського районного суду Києва Олексій Соколов, який 17 січня після 5 годин у нарадчій кімнаті не зміг виголосити рішення.

Перед цим Порошенко виступив перед мітингарями, які приїхали підтримати його.

Ззначимо, що перед обранням запобіжного заходу Порошенко сходив до церкви.

Також сьогодні в Україні перебуває Держсекретар США Ентоні Блінкен.

Як повідомляли, 17 січня Печерський районний суд не зміг обрати запобіжний захід п’ятому президенту України, народному депутату Петру Порошенку. Він переніс засідання на 19 січня, 14:00.

Обвинувачення вимагало запобіжний захід у вигляді тримання під вартою упродовж 2 місяців з альтернативою застави в 1 мільярд гривень.

Як відомо, у грудні 2021 року Державне бюро розслідувань оголосило Порошенку підозру у держзраді та сприянні терористичним організаціям. Порошенка та інших фігурантів підозрюють у тому, що вони за державні кошти купували в ОРДЛО вугілля. За даними слідства, протягом 2014-2015 років окупаційній владі було передано понад 200 млн грн, усього ж схема коштувала держбюджету близько 1,5 млрд грн.

На початку січня Печерський суд наклав арешт на майно Порошенка.

Уранці 17 січня 2022 року Порошенко прилетів з Варшави (Польща) до Києва і прийшов на судове засідання в Печерському районному суді Києва.

ДБР під час обрання запобіжного заходу Порошенку опублікувало обставини та деталі функціонування злочинної схеми постачання впродовж 2014–15 років вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news