logo
07/07
06/07
2 ...

Ворог не наступає, але укріплюється на Херсонщині та Миколаївщині – ОК «Південь»

16-05-2022 17:16309

Ворог не наступає, але укріплюється на Херсонщині та Миколаївщині – ОК «Південь»
Фото: з відкритих джерел

На Херсонщині та Миколаївщині рашисти продовжують укріплюватися на зайнятих рубіжах, активні наступальні дії не ведуть.

 

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

Тим часом наші ракетно-артилерійські підрозділи у взаємодії з авіацією протягом доби нанесли понад 100 ударів по позиціях противника.

Внаслідок чого на Херсонщині феєрично презентовано чергову серію Чорнобаївки із знищенням складу боєприпасів, підтверджено втрату 75  рашистів та майже 20  одиниць техніки, зокрема, 4 буксирувальних та 2 самохідних гаубиці «Мста-С», 4  мінометних комплекси, 2 одиниці броньованої та 4 автомобільної техніки, а ще 2 майстерні технічного обслуговування і 1 БПЛА.

На Одещині 2  морські ворожі якірні міни, що штормовою погодою було винесено впритул до узбережжя, фахівцями підривної команди Військово-Морських Сил знешкоджено, вилучено і шляхом підриву у безпечному місці - знищено.

Вороже корабельне угруповання в північно-західній частині Чорного моря складається з 2 кораблів – носіїв крилатих ракет та 6  великих десантних кораблів.

При цьому противник продовжує підйомно-рятувальні роботи на місці знищення десантного катеру типу «Серна» біля Зміїного і намагається облаштувати позицій та організувати поставку техніки на острів. 

Leopolis.news