logo
13/08
12/08
11/08
10/08
2 ...

На Харківському напрямку ЗСУ відбили штурм окупантів – Міноборони

05-07-2022 18:23247

 На Харківському напрямку ЗСУ відбили штурм окупантів – Міноборони
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Харківському напрямку ворожі підрозділи західного військового округу, берегових військ балтійського флоту та мобілізаційного резерву 1 та 2 армійських корпусів основні зусилля зосередили на утриманні раніше захоплених позицій. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олександр Мотузяник, речник Міноборони. 

«В напрямку населених пунктів Козача Лопань і Соснівка, українські війська відбили штурмові дії противника та змусили його відійти», – сказав він.  

Аби порушити логістичне забезпечення підрозділів Сил оборони в районі села Циркуни, російські окупанти здійснили дистанційне мінування місцевості та завдали авіаційного удару з гелікоптерів Ка-52 у районі Петрівки.

Складніша ситуація на Слов’янському напрямку, де Збройні Сили України перешкоджають спробам противника створити умови для наступу на Слов’янськ.  «Противник вів штурмові дії у напрямку села Довгеньке і  Мазанівка, наразі  бойові дії тривають. Також ворог завдав авіаційного удару із використанням пари Ка-52 у районах Дібрівного і Богородичного. В напрямку села Долина українські воїни успішно відбили штурм противника», – зазначив Олександр Мотузяник.

 Загалом окупант веде артилерійські обстріли в бік позицій наших військ вздовж всієї лінії фронту.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news