logo
08/04
04/04
01/04
30/03
22/03
21/03
15/03
06/03
29/02
28/02
23/02
21/02
20/02
13/02
2 ...

Курс гривні-2023 від банкіра, Сергій Тронь про «зелену» крипту, Київська федерація боксу провела чемпіонат міста, герой-стоматолог – дайджест невоєнних новин тижня

07-11-2022 16:433235

Курс гривні-2023 від банкіра, Сергій Тронь про «зелену» крипту, Київська федерація боксу провела чемпіонат міста, герой-стоматолог – дайджест невоєнних новин тижня
Фото: Сергій Тронь

Майбутнє криптоіндустрії забезпечить вуглецева нейтральність, – Сергій Тронь

 

Влади розвинутих країн зацікавлені ​​в інвестиціях у вуглецево-нейтральні (а тим більше – вуглецево-негативні) активи. Це світовий тренд, який стане визначальним у розвитку криптовалют, зокрема у процесі їхнього майнінгу, який вимагає великих витрат електроенергії. Про це заявив один з провідних українських криптоінвесторів Сергій Тронь –  власник компанії White Rock Management, яка працює у Швеції та США.

«Ми підтримуємо лише чистий майнінг, у Швеції працюємо від ВЕС та ГЕС, у США – використовуємо електроенергію установок для перетворення попутного газу нафтодобутку, таким чином скорочуючи викиди СО2. Для когось це прозвучить несподівано, але відповідальні майнери є каталізатором розвитку інфраструктури, зокрема енергетичної. Вони створюють потужний ринковий запит, що стимулює активність виробників ВДЕ та конкуренцію між ними. Влада буде зацікавлена ​​в інвестиціях у вуглецево-нейтральні активи. Низка керівників американських штатів демонструє прогресивний підхід до регулювання криптоіндустрії», - наголосив Сергій Тронь.

Банкір передбачив міцність гривні на 2023 рік

Інвестиційний банкір Сергій Фурса вважає, що фінансова допомога Україні від партнерів дозволить зменшити тиск на гривню у 2023 році.

"Поки НБУ зайнятий друком обмеженої кількості грошей, тиск на гривню буде мінімальний. Це ми побачили в останні кілька місяців, коли була організована фінансова підтримка України з боку наших партнерів. Ми отримуємо понад 4 мільярди доларів щомісяця, що також дозволяє зменшити тиск на курс гривні", - пояснив Фурса.

Чемпіонат міста успішно відбувся, – Київська Федерація боксу


Як повідомляє Київська Федерація боксу, змагання пройшли успішно, незважаючи на перебої з електроенергією.

«Фінальні бої чемпіонату міста Києва з боксу серед чоловіків та жінок присвячені першому президенту Київської міської організації федерації боксу України – Палатному Леоніду Сергійовичу. Це було ну дуже видовищно! У чемпіонаті брало участь 60 боксерів, які боролися за свій квиток до чемпіонату України з боксу. Тримайте фото-звіт. Щиро вдячні за підтримку нашим спонсорам», - зазначає Київська Федерація боксу на своїй сторінці у Facebook.

Стоматолог безкоштовно лікує військових ЗСУ


Український стоматолог Артем Похил уже шостий рік поспіль безкоштовно надає послуги військовим. Лікар їздить на лінію зіткнення і веде прийом вояків у своїй клініці в Дніпрі, де за останні тижні прийняв уже понад десяток звільнених із полону українських бійців, повідомляє "5 канал".

"Моя війна розпочалася в червні 16-го року в селищі Бердянське. У нас там стояв пересуваний кабінет, який називався "Тризуб-2". Ми там дуже довго приймали військових. Ти маєш трошки познайомитися зі специфікою, що значить працювати не за гроші, а за дякую! Потім будемо гроші заробляти! Треба зараз допомагати. І зараз буде звільнених з полону дуже багато!"  – розповів стоматолог Артем Похил.

Довідка. Сергій Фурса – інвестиційний банкір, заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Драгон Капітал. З 2005 року працює на ринку облігацій України.

Київська федерація боксу є місцевим осередком Всеукраїнської громадської організації «Федерація боксу України». Участь у змаганнях, які проводить київська міська організація федерації боксу України – безкоштовна. Середній вік спортсменів не перевищує 15 років.

Артем Похил – стоматолог, який у лавах волонтерського проєкту “ТриЗуб Дентал” шість років поспіль більшість часу проводить на позиціях українських захисників.

Сергій Тронь – один із найбільших криптоінвесторів, власник української франшизи головного галузевого видання Bitcoin Magazine, власник White Rock Management (WRM) – міжнародної компанії, що спеціалізується на створенні багатофункціональних центрів у всьому світі.

Хештеги: Сергій Тронь, Київська федерація боксу, банкір, стоматолог