logo
08/04
04/04
01/04
30/03
22/03
21/03
15/03
06/03
29/02
28/02
23/02
21/02
20/02
13/02
2 ...

Як Кучма провернув аферу на ремонті Стрийської

10-03-2023 19:474374

Як Кучма провернув аферу на ремонті Стрийської
Фото: drohobych-rada.gov.ua

Масштабна мільйонна афера Кучми на закупівлях робіт по ремонту вулиці Стрийської / ДрогобичІнфо /

Не можуть дрогобицькі чиновники без дерибану бюджетних коштів, ніяк не можуть. А це нагадує ознаки стійких розладів у психіці, що в медицині кваліфікуються як клептоманія. Зазвичай, на клептоманію страждають люди, в яких достатньо грошей, але вони надають перевагу крадіжкам. У клептомана немає визначених цінностей та авторитетів, для нього емоційне задоволення – це красти.

Крадуть дрогобицькі чиновники на усіх болючих міських проблемах. На цей раз мова йтиме про безсоромний дерибан комунальних коштів, призначених для ремонту міських доріг, а саме вулиці Стрийської у місті Дрогобичі.

7 лютого 2023 року Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради оголосив про проведення відкритих торгів на виконання робіт «Капітальний ремонт дороги по вул. Стрийська (від вул. Лесі Українки до вул. Винниченка) в м. Дрогобич Львівської області», які переможець конкурсу повинен здійснити до 25 грудня 2023 року. Очікувана вартість робіт 81 млн. 449 тис. гривень (https://bit.ly/3Lds9Sv).

Як і належить в конкурентному суспільстві до участі в торгах зголосилось кілька підприємства:

- Приватне підприємств «Вестінвестбуд» з пропозицією виконати роботи за 81 млн. 150 тис. гривень:

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Автомагістраль-Південь» з пропозицією за 80 млн. 227,654 тис. гривень,

- а також Товариство з обмеженою відповідальністю «Онур Конструкціон Інтернешнл» з пропозицією 77 млн. 298,839 тис. гривень.

Попри марні сподівання двох учасників торгів з меншими пропозиціями, переможцем в торгах визначено ПП «Вестінвестбуд», пропозиція якого на 3 млн. 851,16 тис. гривень перевищує запропоновану компанією «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Знаючи, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» єдиним критерієм відбору є найнижча ціна, організатор торгів вирішив відхилити пропозиції тих учасників, які були нижчими ніж у ПП «Вестінвестбуд» по цілком надуманим причинам (https://bit.ly/3ZQTbD6).

Звернувшись до публічних джерел, в яких містяться основні відомості про суб’єктів господарювання, ми зауважили, що ПП «Вестінвестбуд» зареєстроване за адресою: місто Рівне, вул. Клима Савури, 14А, за якою, поряд з ним зареєстровано ще 4 суб’єкти господарювання. Статутний капітал підприємства 1000 гривень, а його податковий борг напередодні участі в торгах становив 21,23 тис. гривень (https://bit.ly/3ZTGTtY).

ПП «Вестінвестбуд» є будівельним підприємством, основний вид діяльності якого «будівництво житлових і нежитлових будівель», а сегмент досвіду у сфері будівництва та ремонту доріг обмежується виключно трьома підрядами:

- капітальним ремонтом вулиці Т. Шевченка у місті Ізяслав Хмельницької області у 2019 році;

- капітальним ремонтом вулиці Єдності в м.Ізяслав Хмельницької області у 2019 році;

- капітальним ремонтом вул. Б.Хмельницького в с. Тайкури

Рівненського району у 2022 році (https://bit.ly/3ZTU4e9).

З метою забезпечити визначеному підприємству перемогу в торгах, посадові особи Департаменту міського господарства безсоромно маніпулювали умовами конкурсу, не звертаючи увагу на те, що в складі тендерної пропозиції ПП «Вестінвестбуд», поданої для участі в торгах, відсутня відповідна технічна специфікація та будь-який документ про відповідність залученої вимірювальної лабораторії ним же визначеним стандартам.

Згадується старий єврейський анекдот, де в досвідченого єврея запитують:

- Моня, а хто щасливіший, той що має сім мільйонів, чи той хто має сім дітей?

- Звичайно, що той що сім дітей. Адже він може зупинитись, а той хто має сім мільйонів ніколи не зупиниться.

«А якщо серйозно, то сподіваємось, що після цієї публікації правоохоронні органи займуться цим безчинством або ж зреагує громадськість та скерує відповідні заяви про скоєння чиновниками Дрогобицької міської ради важкого кримінального злочину у всі можливі інстанції та компетентні органи!»

Leopolis.news