logo
30/05
2 ...

У межах програми LIFE Львівська політехніка отримала грант від ЄС

23-03-2023 18:29382

У межах програми LIFE Львівська політехніка отримала грант від ЄС
Фото: ЛОВА

Національний університет «Львівська політехніка» став переможцем програми LIFE. Заклад отримав грант на фінансування від ЄС на проєкт LIFE-2021-SAP-ENV MERCURY-FREE «Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації «вільного» від ртуті міста».

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Заходи ініціативи спрямовані на надання інформаційної підтримки через платформу комунікацій та співпраці, організації широкої інформаційно-просвітницької кампанії та змін поведінки, формування спільноти зацікавлених сторін шляхом створення громад без ртуті. Застосування методології багатостороннього діалогу надасть можливість спільного пошуку вирішення проблеми поводження з ртутьвмісними виробами та усвідомлення її важливості.

Мета співробітництва – забезпечити формат взаємодії між сторонами, які готові брати участь у вирішенні проблем забруднення довкілля ртуттю. Окрім цього, ініціатива передбачає висвітлення актуальної інформації про важливі новини, події, заходи з діяльності проєкту LIFE MERCURY-FREE на інтернет-платформах.

Відтак, сьогодні, 23 березня, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик зустрілася з представниками групи виконавців LIFE MERCURY-FREE НУ «Львівська політехніка» Марією Рудою та Ельвірою Джумелею. Вони обговорили перспективи та шляхи наступної співпраці, які можуть бути пов’язані з реалізацією проєкту.

«З перших днів злочинного вторгнення росії в Україну, Європейський Союз підтримує нас на всіх можливих напрямах, в тому числі надаючи фінансову підтримку  у формі грантів. Така допомога є надзвичайно важливою, адже дозволяє не лише відновити довкілля після збройної агресії росії, але і відновити та покращити якість компонентів довкілля загалом, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем», – зазначила Оксана Війтик.

Нагадуємо, що програма LIFE – це фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news