logo
21/01
20/01
19/01
17/01
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

У Росії Церкві дозволили виготовляти і продавати алкоголь

08-09-2019

У Росії Церкві дозволили виготовляти і продавати алкоголь

Російська компанія «Мезыбь» кції компанії належать Російській Православній Церкві і підприємству «Софріно», яке випускає церковне начиння) отримала ліцензію на виробництво і поставку спирту, а також алкогольної продукції, передають росЗМІ.

Про це повідомляє «ZN.UA».

«Мезыбь» може виробляти звичайне та ігристе вино. Однак ліцензія не поширюється на виготовлення лікерного вина, яке використовують для виробництва церковного кагору. Таку ж інформацію підтверджує і російська служба BBC.

Прес-секретар Патріарха Кирила заявив, що виробництво спиртних напоїв «поки закритий комерційний проект». При цьому, за його словами, про масове виробництво мова не йде.

«Мабуть, це буде досить ексклюзивне вино - як, скажімо, є у католиків папські вина, які складно купити», - розповів Олександр Волков.

Прес-секретар додав, що деякі єпархії на півдні Росії випускають своє вино, але потроху. За його словами, це і сухі, і кріплені червоні солодкі вина.

«Це виробництва «гаражного» сегмента - для себе, для Богослужіння. Деякі монастирі розміщують замовлення на виробництво вина, яке потім продають під маркою», - додав Волков.

Компанію «Мезыбь» зареєстрували в 2016 році в Геленджику. У її власності перебуває 70 гектарів сільськогосподарських земель. У тому ж районі розташований Синодальний духовно-адміністративний і культурний центр Російської Православної Церкви. У ЗМІ його називали «резиденцією Патріарха».

Leopolis.news

Львів: 3° C
N/a
N/a