logo
10/07
09/07
08/07
07/07
06/07
05/07
2 ...

Львівський медуніверситет долучився до організації міжнародного круглого столу в Києві

26-11-2019181

Львівський медуніверситет долучився до організації міжнародного круглого столу в Києві
Фото: ілюстративне

22 листопада відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках», присвячений 30-річчю з Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини. Співорганізатором заходу виступила кафедра медичного права Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, повідомляє відділ комунікації вишу.

Кругли стіл організувала Національна асоціація адвокатів України, Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ за підтримки Комітету з питань освіти Всесвітньої асоціації медичного права, кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Вищої школи адвокатури НААУ, ГО «Фундація медичного права та біоетики України».

У заході взяли участь представники Всесвітньої асоціації медичного права – генеральний секретар ВАМП Кеннет Бергер, виконавчий віце-президент ВАМП Вугар Мамедов, член Дорадчої ради Європейської асоціації медичного права, візит-лектор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Андре ден Екстер, а також представники професорсько-викладацького складу медичних і юридичних закладів вищої освіти, Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики, медичні працівники та правники.

Leopolis.news