logo
27/05
26/05
25/05
24/05
22/05
2 ...

«Батьківщина» не голосуватиме за законопроєкт про землю

30-03-2020821

«Батьківщина» не голосуватиме за законопроєкт про землю

Партія «Батьківщина» не голосуватиме за закон про продаж землі.

Про це заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп, інформує «Лівий берег».

«Закон про розпродаж землі, який зараз хочуть протягнути, легалізує злочинну змову за спиною українського народу. У підсумку цей документ усе одно дозволяє іноземним банкам спекулювати українською землею, а великим корпораціям - її скуповувати. І це в той час, коли питання продовольчої безпеки стає умовою виживання всіх народів світу. Це прямо суперечить стратегії, яку зараз диктують нові умови життя людства», - зазначила лідер «Батьківщини».

На її думку, прийняття законопроєкту в той час, коли через карантин люди не можуть вийти на захист власних інтересів, є «цинічним шахрайством».

«Сьогодні ми бачимо, що всі країни можуть покладатися тільки на свої ресурси і свої можливості при такій великій біди. Продукти харчування зараз стають особливою цінністю в глобальному світі. Але саме в цей час, замість того, щоб ефективно організувати свій аграрний комплекс, влада протягує закон про розпродаж сільськогосподарської землі. Якщо тільки під прикриттям епідемії вони здійснять цю аферу, ми негайно будемо діяти і звертатися до Конституційного Суду», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Leopolis.news