logo
12/07
10/07
09/07
08/07
07/07
06/07
2 ...

Ще чотири лікарні Львівщини почали приймати хворих на коронавірус

18-05-2020404

Ще чотири лікарні Львівщини почали приймати хворих на коронавірус
Фото: DW

На Львівщині впродовж останнього тижня спостерігається зростання кількості хворих на Covid-19, тому в області ще чотири лікарні другого рівня почали приймати хворих на коронавірусну інфекцію і з підозрою на це захворювання.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, це Стебницька міська лікарня, Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня, Стрийська міська лікарня і Сокальська центральна районна лікарня, пише ZAXID.NET.

Ще дві лікарні залишаються в резерві – це Яворівська і Рудківська.

Досі пацієнтів з коронарірусом чи з підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізовували до чотирьох львівських лікарень першого рівня: Львівської обласної інфекційної лікарні, Центру легеневого здоров’я, 8-їміської клінічної лікарні і гостіталю ветеранів воєн і репресованих ім. Юрія Липи у Винниках.

«Львівські лікарні ще не повністю заповнені, але вже доходять до межі заповнення. Минулого тижня ми спостерігали зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Тому прийнято рішення задіяти для лікування хворих лікарні другого рівня, а вільні місця у львівських лікарнях залишити для важких пацієнтів, які можуть поступати з районів», – каже Орест Чемерис.

Чотири лікарні другого рівня розпочали приймати хворих з минулої суботи, 16 травня. До них скеровуватимуть хворих за територіальним принципом. Скажімо, Стрийська міська лікарня, як пояснив Орест Чемерис, прийматиме хворих не лише зі Стрийського району, а й наближчих до неї населених пунтктів інших районів.

Як повідомив головний лікар Стрийської міської лікарні Осип Бегей, за два дні до них поступило четверо хворих: троє з пневмонією і один пацієнт без пневмонії, але з високою температурою. У них відібрали матераіл на ПЛР-дослідження на коронавірус.

У Сокальській центральній районній лікарні, за словами головного лікаря Романа Шведа, наразі є один пацієнт з підозрою на коронавірус і двоє лікуються амбулаторно. Головний лікар Кам’янкаБузької центральної районної лікарні Роман Кучерепа повідомив, що у них наразі є один пацієнт з підозрою. За словами начальника відділу охорони здоров'я Дрогобицької міської ради Володимира Чуби, у Стебницькій міській лікарні наразі нема пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, станом на ранок 18 травня на Львівщини захворювання на Covid-19 лабораторно підтверджено у 1066 мешканців області, 47 хворих додалося за минулу добу. 206 хворих вже одужали, 30 померли.

Leopolis.news