logo
03/07
02/07
01/07
30/06
2 ...

В Україні сьогодні попри коронавірус стартує основна сесія ЗНО

25-06-202088

В Україні сьогодні попри коронавірус стартує основна сесія ЗНО
Фото: УНІАН

Сьогодні, 25 червня, в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Здавати тестування зареєструвалося 186 тисяч одинадцятикласників.

Про це повідомляє ТСН.

Цього року у зв’язку з пандемією тестування складатимуть за новими правилами.

Аби на вході не було скупчення людей, усім призначили конкретний час. Заяв писати на участь цього року не вимагають. Головне не запізнюватися і мати з собою запрошення. Учасники мають бути в масках. Перед початком іспиту всім абітурієнтам виміряють температуру. Якщо температура вища за 37,2 - відправлять додому. В аудиторіях буде максимум 15 осіб. Скрізь всередині є антисептики. Учасники мають бути у масках.

Сесія ЗНО триватиме до 17-го липня і завершиться тестуванням із хімії. Українська мова й література складається в обов’язковому порядку. Також випускники мали вибрати математику або історію України.

Ті, хто з поважних причин не потрапив на основну сесію ЗНО, буде мати можливість потрапити на додаткову сесію. Вона почнеться після 23 липня й триватиме аж до середини серпня.

Загалом на тестування цього року зареєструвалися майже 380 тисяч учасників. Це рекордна кількість за увесь час проведення тестування.

Leopolis.news