logo
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

Старосамбірщина посилить свій захист від коронавірусної інфекції

30-07-2020 11:20337

Старосамбірщина посилить свій захист від коронавірусної інфекції
Фото: соцмережі

Старосамбірська районна рада для усіх дошкільних навчальних закладів зможе закупити та встановити безконтактні (сенсорні) дозатори для дезінфікуючих рідин.

Водночас забезпечить ці установи медичними безконтактними інфрачервоними термометрами для попередження, запобігання та протидії поширенню корона вірусної інфекції СОVID-19 серед найменших жителів Прикарпаття.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

Посилення захисту від небезпечної недуги вдасться досягти завдяки реалізації проекту «Запобігання та протидія поширенню корона вірусної інфекції СОVID-19 на території Старосамбірського району». Його підготувала районна рада і подала на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад на 2020 рік, що проводився Асоціацією органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна».

«Районна рада, – сказала її голова Тетяна Терлецька, – набула певного досвіду в написанні якісних і вкрай актуальних проектів. Підтвердженням цього стало те, що наша заявка стосовно посилення захисту від новітньої пошесті конкурсною комісією Асоціації  органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» визнана в числі переможців. Тепер цими можливостями зможемо скористатись в інтересах громади». 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news