logo
22/10
20/10
19/10
18/10
15/10
14/10
13/10
2 ...

У Львові біля Ратуші відкрили фотовиставку про життя родин, в яких є діти з інвалідністю

10-10-2020 19:35131

У Львові біля Ратуші відкрили фотовиставку про життя родин, в яких є діти з інвалідністю
Фото: Львівської міської ради

Упродовж чотирьох днів — з 10 до 13 жовтня, перед міською Ратушею триватиме фотовиставка. Її відкрили, аби розповісти шість історій про життя родин, в яких є діти з інвалідністю. У цих історіях — багато любові та сили, а ще — нагадування для усіх, що кожне життя — важливе та цінне, — наголошують організатори.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Можливо, вони живуть по сусідству. За інших обставин ваші діти разом бігали б на майданчику чи влаштовували перегони на велосипедах. Але у вас не було нагоди познайомитися і дізнатися про їхні хобі, смаки та улюблених кіногероїв. Тому ми розповімо 6 фотоісторій про життя родин з особливими дітьми. У Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги, ми хочемо привернути увагу до потреб важкохворих дітей. За належної підтримки і допомоги, вони можуть мати комфортне та наповнене життя. Одним із перших кроків для цього мають стати муніципальні та регіональні програми підтримки родин із невиліковно хворими дітьми», — зазначили у БФ «Крила надії».

Фотовиставку підготував Благодійний фонд «Крила надії» в межах проекту «Підвищення доступності нутрітивної підтримки пацієнтів КНПЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», відділення «Мобільного хоспісу для дітей». Проєкт фінансується Європейським Союзом у межах проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги».

Leopolis.news