logo
14/01
11/01
08/01
06/01
05/01
04/01
02/01
31/12
2 ...

В УГКЦ оголосили акцію «Посади дерево миру» – вбережи довкілля від наслідків війни та руйнування

05-11-2020 14:57752

В УГКЦ оголосили акцію «Посади дерево миру» – вбережи довкілля від наслідків війни та руйнування
Фото: ugcc.ua

Вже традиційно 6 листопада, у Всесвітній день збереження довкілля від наслідків війни та збройних конфліктів, стартує чергова хвиля безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Метою акції є привернення уваги до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, єднання в молитві за мир та збереження створіння, плекання екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти життя, рідну країну і даровану Богом природу.

Запрошуємо долучатися до екологічної акції, яка є безстроковою, і висадити своє «дерево миру», плодове чи декоративне, а також молитися за мир і збереження нашого спільного природного дому.

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні за ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви у 2016 році й була підтримана Мінприроди.

Упродовж минулих років до акції також приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники різних церков та релігій. Навіть за найбільш скромними підрахунками в рамках акції висаджено сотні тисяч декоративних та плодових дерев у тисячах населених пунктів по всій країні.

На регіональному рівні ініціативу координують єпархіальні та екзархальні референти Бюро УГКЦ з питань екології.

Leopolis.news