logo
03/03
02/03
01/03
27/02
26/02
25/02
24/02
2 ...

Lviv Open Lab запрошує школярів Львова досліджувати світ на пізнавальних курсах

23-02-2021 11:50254

Lviv Open Lab запрошує школярів Львова досліджувати світ на пізнавальних курсах
Фото: Львівської міської ради

У просторі інноваційної освіти на Сихові Lviv Open Lab функціонують курси, що дозволять дітям познайомитися зі справжньою наукою та опанувати нові навички у позашкільний час. На цих курсах діти вивчають основи програмування й ази фотомайстерності, проводять різні наукові експерименти.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Однією з основних цілей простору Lviv Open Lab є популяризація науки та STEAM-освіти зокрема. Мета STEAM-освіти — підготувати фахівців, що мають знання у багатьох галузях науки і фокусуються на вирішенні проблеми, а не на вивченні сухої теорії. У Lviv Open Lab переконані, що така освіта можлива, а безкоштовні курси — хороша можливість зробити її доступною для всіх.

У Lviv Open Lab, окрім наукових лабораторій та курсів для дітей, працюють ще коворкінг та лекторій, що слугують безкоштовним майданчиком для проведення подій та простором, де молодь може мережуватися й творити для себе та громади. Лекторій можна забронювати через спеціальну форму реєстрації, після чого там можна буде провести власну подію. Така можливість існує для всіх мешканців міста.

Leopolis.news