logo
22/01
21/01
20/01
19/01
18/01
17/01
16/01
14/01
13/01
12/01
2 ...

Понад 300 учнів закладів профосвіти взяли участь у вікторині щодо просування принципів енергоефективності

25-11-2021 13:51977

Понад 300 учнів закладів профосвіти взяли участь у вікторині щодо просування принципів енергоефективності
Фото: enerhozbuttrans.com.ua

Для учнів закладів професійної освіти відбулась вікторина щодо поширення принципів енергоефективності для збереження навколишнього середовища, у якій взяло участь понад 300 учасників. Захід відбувся у середу, 24 листопада, в межах Всеукраїнського тижня професійної освіти.

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

«Наразі проблеми енергозбереження є ключовими не тільки для Уряду України, але й для всього світу. Не дарма темою цьогорічного європейського тижня професійної освіти стала “Зелена трансформація”. Ми повинні поширювати принципи ощадливого споживання ресурсів планети, а також розвивати турботу про навколишнє середовище серед молоді. Саме тому вдячний нашим партнерам за підтримку та сприяння розвитку енергоефективності в Україні у новому форматі роз’яснювальної кампанії», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Організатори показали чотири відео, зокрема про наслідки танення льоду на Землі та результати сортування сміття у Швеції, де лише 1 % потрапляє на сміттєзвалища, решта – переробляється. Учасники дізнались як економніше використовувати побутову техніку та як змінюється світ через глобальне потепління.

Після перегляду відео глядачі відповіли на серію запитань. Імена переможців ZOOM-вікторини та опитування в коментарях до онлайн-трансляції МОН будуть оголошені 26 листопада 2021 року на сторінках організаторів у Facebook та Instagram.

Організатором заходу став компонент «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини та громадської організації «Школа Енергоефективності».

Leopolis.news