logo
26/02
25/02
2 ...

Суд зупинив рішення виконкому, яке дозволяє будівництво сміттєвого заводу на Пластовій у Львові

30-01-2020 10:062635

Суд зупинив рішення виконкому, яке дозволяє будівництво сміттєвого заводу на Пластовій у Львові
Фото: plus.com.ua

Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення зупинити дію рішення виконавчого комітету, яке дозволяє будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій у Львові.

Відповідне рішення суд ухвалив у середу, 29 січня.

Як відомо, львів’янин, учасник війни на Донбасі Йосип Дудич звернувся до суду із вимогою визнати протиправним та скасувати рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради від 07.12.2018 р. № 1343 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Львівському комунальному підприємству «Зелене місто» механіко біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вулиці Пластовій 13».

Суд вирішив вжити заходи забезпечення адміністративного позову Дудич Й.В. до набрання законної сили рішення суду в даній справі, а саме: зупинити дію рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради № 1343 від 07.12.2018 р. «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13»

Нагадаємо, 29 січня о 15:00 відбулося перше засідання суду за позовом Дудича Йосипа до виконкому Львівської міської ради з позовною вимогою скасувати рішення щодо виділення землі під будівництво сміттєпереробного комплексу на очисних спорудах  Львова.

Leopolis.news